Gå til indhold
FORSIDEN | LÆS OP | REN TEKST | PRINT |

Orange banner med Region Syddanmarks logoRegion SyddanmarkAutismecenter Syddanmark


Autismecenter SyddanmarkpilKontaktpilViso-koordinator - kontakt

Viso-koordinator - kontakt

Ida Drejer Djurhuus, psykolog
Teglgårdsparken 36, 5500 Middelfart
Mobil 21 20 82 97
Mail: Ida.Drejer.Djurhuus@rsyd.dk

 

Berit Birkholm Jørgensen, pædagogisk konsulent
Roesskovsvej 127, 5200 Odense
Tlf: 99 44 31 09, mobil 30 43 31 76
Mail: berit.birkholm.jorgensen@rsyd.dk

 

Alma Behram, pædagogisk konsulent
Gestelevvej 14, 5750 Ringe
Tlf: 99 44 28 61, mobil 24 65 21 26
Mail: alma.behram@rsyd.dk

 

Anne Marie Larsen, pædagogisk konsulent
Teglgårdsparken 6,8,10 og 14, 5500 Middelfart
Tlf: 24 62 58 45
Mail: anne.marie.larsen@rsyd.dk

 

Anne Mette Andersen, pædagogisk konsulent
Kirkevej 14B, 5772 Kværndrup
Mobil:23 82 91 90
Mail: anne.m.andersen@rsyd.dk

 

Karina Lindkvist Bastholm, pædagogisk konsulent
Holmehøjvej 2B, 5750 Ringe
Tlf: 99 44 28 01, mobil 61 61 51 31
Mail: karina.Lindkvist.Bastholm@rsyd.dk

 

Mette Fonnesbæk Hansen, pædagogisk konsulent
Roesskovsvej 127, 5200 Odense
Mobil: 24 65 08 21
Mail: mette.fonnesbæk.hansen@rsyd.dk


Senest opdateret den 14-04-2020
Skriv til Socialområdet