Gå til indhold
FORSIDEN | PRINT |

Orange banner med Region Syddanmarks logoRegion SyddanmarkAutismecenter Syddanmark


Autismecenter SyddanmarkpilKontaktpilViso-koordinator - kontakt

Viso-koordinator - kontakt

 

Autismecenter Syddanmark  

 

Ida Drejer Djurhuus, psykolog
Teglgårdsparken 36, 5500 Middelfart
Mobil 21 20 82 97
Mail: Ida.Drejer.Djurhuus@rsyd.dk

Autismecenter Syddanmark

 

Berit Birkholm Jørgensen, pædagogisk konsulent
Roesskovsvej 127, 5200 Odense
Tlf: 99 44 31 09, mobil 30 43 31 76
Mail: berit.birkholm.jorgensen@rsyd.dk

Autismecenter Syddanmark

 

Alma Behram, pædagogisk konsulent
Gestelevvej 14, 5750 Ringe
Tlf: 99 44 28 61, mobil 24 65 21 26
Mail: alma.behram@rsyd.dk

Autismecenter Syddanmark

 

Anne Marie Larsen, pædagogisk konsulent
Teglgårdsparken 6,8,10 og 14, 5500 Middelfart
Mobil: 24 62 58 45
Mail: anne.marie.larsen@rsyd.dk

Karina Bastholm - Autismecenter Syddanmark

 

Karina Lindkvist Bastholm, pædagogisk konsulent
Holmehøjvej 2B, 5750 Ringe
Mobil: 61 61 51 31
Mail: karina.Lindkvist.Bastholm@rsyd.dk

Autismecenter Syddanmark

 

Anne Mette Andersen, pædagogisk konsulent
Kirkevej 14B, 5772 Kværndrup
Mobil: 23 82 91 90
Mail: anne.m.andersen@rsyd.dk

 

 

 

Mette Fonnesbæk Hansen, pædagogisk konsulent
Roesskovsvej 127, 5200 Odense
Mobil: 24 65 08 21
Mail: mette.fonnesbæk.hansen@rsyd.dk

 

Autismecenter Syddanmark

 

Nils Just Christensen

Bjerregårdsvej 12, 5200 Odense

Mail: nils.just.christensen@rsyd.dk

 

Autismecenter Syddanmark

 

Berit Hvivelkær Christensen

Bjerregårdsvej 12, 5200 Odense

Mail: berit.hvivelkær.christensen@rsyd.dk

 

 

Personalefoto

Tammie Bull Bruhn, psykolog

Teglgårdsparken 36, 5500 Middelfart

Mobil: 21 46 22 94

Mail: tammie.bull.bruhn@rsyd.dk

 


Senest opdateret den 17-08-2020
Skriv til Socialområdet



Tilgængelighedserklæring